تبلیغات
BAYAZPIX - مناسب ترین شهرهای آمریکا برای گردش پیاده
<کد تبلیغات> کسب درآمد
[ ]
 
 
مناسب ترین شهرهای آمریکا برای گردش پیاده
نظرات
سفرهای بین‌ شهری و کرایه خودرو مقبول طبع همه افراد نیست و این گروه از مردم بیشتر طرفدار زندگی آسان و روش‌های آسان‌تر برای حمل‌ونقل و نقل مانند دوچرخه یا پیاده‌روی هستند. از اینرو، گردش در برخی شهرهای جهان مانند شهرهای آمریکا بهترین گزینه برای این افراد است. برخی از شهرهای آمریکا بهترین موقعیت را برای پیاده‌روی و گردش درون شهری دارند. شهرهای آمریکا دارای بهترین و متنوع‌ترین سیستم حمل و نقل درون و بین شهری در جهان هستند و از اینرو، می‌توان به راحتی به هر نقطه دسترسی پیدا کرد. برای مثال، می‌توان به اتومبیل‌های کابلی در سانفرانسیسکو یا دوچرخه‌سواری در اطراف آبگیر شکوفه‌های واشنگتن اشاره کرد.

۱۰. بالتیمور، مریلند

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

اگر طرفدار خوراک خرچنگ و بازدید رایگان از موزه‌ها هستید، شهر بندری و تاریخی بالتیمور یکی از بهترین گزینه‌ها برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته است. فصل‌های تابستان و پاییز به ویژه فاصله بین ماه‌های آوریل تا نوامبر در این شهر موسم برگزاری جشنوارهای متعدد از جمله غذاهای دریایی، موسیقی و غیره است. در این شهر که به ایتالیای کوچک شهرت دارد، می‌توان پیاده‌روی کرد یا در امتداد بندر با دوچرخه گردش کرد. همچنین امکان گردشی یک مایلی با سگوی یا صرف غذای دریایی غذایی نیز وجود دارد. به یاد داشته باشید که در طول اقامت در این شهر بازدید از موزه هنر «بالتیمور» و موزه هنر والترز را فراموش نکنید. بازدید از هر دو موزه برای عموم رایگان است.

۹. اوکلند، کالیفرنیا

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

«اوکلند» همانند خواهر یا برادر کوچک‌تر سانفرانسیسکو محسوب می‌شود و به لحاظ ارزان‌تر بودن هزینه‌ها جایگزین مناسبی برای سانفرانسیسکو است. نوار ساحلی یا مناطق مختلف تاریخی مانند تئاتر Grand Lake یا میدان «جک لندن» از جمله جاذبه‌های اوکلند به شمار می‌روند. برای پیاده‌روی نیز می‌توان با وسایل نقلیه عمومی به پارک منطقه‌ای Redwood مراجعه کرد.

۸. سیاتل، واشنگتن

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

در سیاتل می‌توان جاذبه مراکز تجاری را در مرکز شهر و نیز هیجان و ماجراجویی را در حومه شهر تجربه کرد. در طول اقامت در این شهر فرصت تماشای افق را از فراز برج «سوزن فضایی» و نیز منظره خود برج، از فراز طبقه پنجاهم برجی در نقطه مقابل آن از دست ندهید. فرودگاه این شهر کاملا به سیستم ریلی جدید متصل است و از اینرو، در فاصله بین پروازها می‌توان به نقاط مختلف شهر به راحتی دسترسی داشت.

۷. واشنگتن دی‌سی

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

 با وجود برخی مشکلات که به تازگی در سیستم حمل و نقل شهر واشنگتن رخ داده است، این شهر با دارا بودن چهارمین سیستم مترو آمریکا، یکی از برترین شهرهای کشور برای پیاده‌روی به شمار می‌رود. پر واضح است که فصل شکوفه درختان گیلاس یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهر محسوب می‌شود. همچنین امکان بازدید از سایر جاذبه‌های این شهر مانند آرلینگتون و آلکساندرا، ویرجینیا وجود دارد و دوچرخه‌های عمومی، گردش در پایتخت را برای گردشگران خاطره‌انگیز می‌کند.

۶. شیکاگو، ایلینویز

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

شهر شیکاگو دارای لقب‌های متعددی است که یکی از آن‌ها (Windy City) یا شهر بادی است! این شهر دارای جاذبه‌های متعددی مانند مناطق زیبا، ساحل دریاچه میشیگان است که آن را یکی از بهترین گزینه‌ها برای افراد جوان در فصل تابستان تبدیل کرده است. همچنین در فصل زمستان نیز می‌توان از موزه‌ها، موسیقی، نمایش‌های کمدی، رویدادهای ورزشی و در فصل بهار از جشنواره‌های غذا شهر واشنگتن لذت برد. گفتنی است با استفاده از وسائط نقلیه عمومی یا پیاده به راحتی می‌توان به کلیه این رویدادها دسترسی یافت. نکته جالب توجه اینکه سیستم گسترده حمل و نقل شهر شیکاگو جایگاه دوم را در کل کشور آمریکا در اختیار دارد.

۵. میامی، فلوریدا

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

میامی یکی از بهترین شهرها برای گردش پیاده و انجام فعالیت‌هایی مانند استراحت در ساحل، پیاده‌روی و بازدید از هنرهای خیابانی در محیطی دوستانه است. برای مثال، در حین استراحت در ساحل، می‌توان اطلاعات جالبی در مورد سبک معماری «آرت دکو» کسب کرد یا در شب به راحتی در مرکز شهر از جشنواره Calle Ocho بازدید کرد.

۴. فیلادلفیا، پنسیلوانیا

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

 اگر علاقه‌مند به آشنایی با تاریخ آمریکا هستید، حتما سری به ناقوس آزادی، نماد فرهنگی انقلاب آمریکا بزنید، چیز‌ کیک و ساندویچ‌های محلی را صرف کنید، در دنیای هنر عمومی گشتی بزنید و جشنواره‌های نخستین شهر میراث جهانی آمریکا لذت ببرید. همه‌ی این موارد بخشی از جاذبه‌های گردشگری شهر فیلادلفیا است! اگرچه سیستم حمل و نقل فیلادلفیا از کیفیت بالایی برخوردار است، محیط شهر نیز بسیار صمیمی و با دارا بودن بیش از ۱۰۰۰۰ هکتار فضای سبز مناسب برای پیاده‌روی است.

۳. بوستون، ماساچوست

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

بوستون کوچک‌ترین شهر در میان ۵ شهر برتر از نظر Walk Score برای پیاده‌روی است. هزینه سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر اندکی گران است و از اینرو، برای دسترسی به مرکز شهر، بهترین راه پیاده‌روی است. خیابان‌های سنگفرش و پارک‌های زیبای متعلق به دوران استعمار، جزو جاذبه‌های بی‌نظیر این شهر برای گردش با دوچرخه از سمت بندر به Boston Common Public Garden و Commonwealth Mall است؛ این مکان‌ها در حد فاصل مرکز شهر تا Back Bay قرار دارند. بوستون پس از واشنگتن و سانفرانسیسکو، سومین سیستم حمل و نقل قدرتمند آمریکا را در اختیار دارد.

۲. سانفرانسیسکو، کالیفرنیا

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

خودروهای کابلی نماد بخش شمالی کالیفرنیا هستند و گردشگران، بیشتر از افراد محلی به استفاده از آن‌ها تمایل دارند. با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی به راحتی و سریع‌تر می‌توان به همه نقاط شهر دسترسی پیدا کرد، ولی گشت و گذار با خودرو در خیابان، امکان تماشای مناظر زیبا را به همراه دارد. البته پیاده‌روی در تپه‌ها ممکن است اندکی خستگی را به همراه داشته باشد، ولی باید به خاطر داشت که سانفرانسیسکو دومین شهر برتر آمریکا برای پیاده‌روی است. گفتنی است برای جلوگیری از خستگی می‌توان از دوچرخه و سگوی برای گردش استفاده کرد. برای گردش در مناطقی مانند Golden Gate تا Alcatraz و درختان Redwood در شمال شهر نیازی به خودرو نیست و با دوچرخه می‌توان از این مکان‌ها دیدن کرد.

۱. نیویورک، نیویورک

۱۰ شهر مناسب برای گردش پیاده در آمریکا

جای تردیدی نیست که منهتن و نیویورک دارای بزرگ‌ترین و سریع‌ترین سیستم حمل و نقل و البته بهترین شهر برای پیاده‌روی است. داشتن خودرو در طول اقامت بسیار مقرون به صرفه است، ولی در عوض می‌توان همانند شهروندی نیویورکی از Central Park سوار مترو شده یا در صورت سبکی ترافیک از تاکسی‌هاس زرد رنگ استفاده کرد. تورهای غذایی، پارک‌ها و موزه‌های هنری نیز از بهترین گزینه‌ها برای گردش پیاده در شهر هستند.


منبع: http://www.kojaro.com/


جمعه 14 خرداد 1395ساعت : ساعت 09 و 00 دقیقه و 00 ثانیه| نویسنده : Mehraad Bayaz
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
What causes pain in the back of the heel? یکشنبه 26 شهریور 1396 ساعت 20 و 29 دقیقه و 21 ثانیه
I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice,
keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back later.
Cheers
Preston دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 ساعت 08 و 31 دقیقه و 00 ثانیه
Hello my friend! I want to say that this post is awesome, great
written and include almost all important infos. I would like to peer extra posts like this.
BHW پنجشنبه 24 فروردین 1396 ساعت 19 و 19 دقیقه و 34 ثانیه
Hey! I realize this is somewhat off-topic however I
needed to ask. Does building a well-established blog such
as yours require a large amount of work? I am completely new to operating a blog but I do write in my diary daily.

I'd like to start a blog so I will be able to share my personal experience and views online.

Please let me know if you have any kind of ideas or tips for brand new
aspiring blog owners. Appreciate it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
صفحات اجتماعی
آخرین مطالب
درباره ما
موضوعات
نظر سنجی
کدوم بخش وبلاگ رو بیشتر دوست دارید؟

لینک دوستان
آرشیو مطالب
نویسندگان
برچسب ها
پیوندهای روزانه
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

آدرس IP شما
رتبه در گوگل
رتبه بندی
bayazpix.mihanblog.com value bayazpix.mihanblog.com trustrank bayazpix.mihanblog.com Real PageRank bayazpix.mihanblog.com Alexa/PR bayazpix.mihanblog.com Tic/PR bayazpix.mihanblog.com Tic/PR bayazpix.mihanblog.com Tic/PR bayazpix.mihanblog.com Tic/PR
بازدید
تبلیغات سایت